OFF-ROAD wystąpi w zawodach URC 2022!

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że studentom naszego Koła Naukowego Pojazdów Niekonwencjonalnych OFF-ROAD udało się zakwalifikować na międzynarodowe zawody University Rover Challenge 2022! Flagowy projekt koła – Scorpio – dotyczący budowy łazika marsjańskiego, przygotowywany jest z myślą o tej prestiżowej imprezie, która powraca po 2 latach przerwy spowodowanych pandemią koronawirusa.

Poniżej materiał wideo prezentujący wszystkie zakwalifikowane drużyny, których w sumie jest 36 i które reprezentują aż 10 krajów. Warto nadmienić, że Polskę na tegorocznych zawodach reprezentować będą aż 4 drużyny z różnych uczelni, w tym oczywiście reprezentanci naszej Alma Mater. Zawody odbędą się w dniach 1-4 czerwca w Stacji Badawczej Mars Desert w Hanksville w stanie Utah (Stany Zjednoczone).

Trzymamy kciuki za naszych podopiecznych!